Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swoim życiu mogą mieć różnorodne strapienia. Nieraz dotyczą one dzieci, nieraz związków uczuciowych albo spraw finansowych. W zeszłych czasach to właśnie te ostanie stały się głównym kłopotem dla wielu polskich rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie brak możliwości prawidłowego spłacania swoich zadłużeń. Jeśli bowiem nie spłacamy swych pożyczek lub debetów to należy się liczyć z możliwością, że w krótkim okresie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zdziałać jeżeli nie mamy gotówki, mamy komornika a u drzwi ustawiają się koleni wierzyciele? Gdzie szukać wsparcia? W którym miejscu odnaleźć wsparcie. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem konsolidacje dla zadluzonych kredyt hipoteczny pod zastaw domu

Mnóstwo osób zadłużonych ma możliwość w tej chwili zadać pytanie „a gdzie ja mogę wynaleźć tego typu kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale wskazane jest się za nim trochę rozejrzeć. Ogólnie posiadamy dwie możliwości aby kredyt tego rodzaju uzyskać.

Przede wszystkim mamy szereg przedsiębiorstw o charakterze pozabankowym (tj. takich które udzielają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony legalnej nie mają statusu banku). W tego rodzaju instytucjach możemy załatwić pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zazwyczaj takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek trzeba zwrócić tutaj szczególną uwagę na drugorzędne opłaty jakie to są połączone z pożyczką np. wysokość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

2-im rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możemy się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu konkretnej nieruchomości np. domu, mieszkania, działki.