Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.


Funkcjonujemy w systemie konsumpcyjnym. Damy radę to zaobserwować każdego dnia, lustrując telewizję, serfując po Sieci internetowej i czytając bieżącą prasę. Z każdego miejsca napastują nas propozycje marketingowe, które zachęcają do zakupienia nowego auta lub nowatorskiego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było ostatnim krzykiem technologii, aktualnie jest już przestarzałe. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś dostać jeżeli nasze honorarium na to nie pozwala. Kapitalnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.
prywatne pozyczki warszawa
W tej chwili jesteśmy wstanie zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych produktów pożyczkowych, które to są proponowane na naszym rynku finansowym”? Centralnym pojęciem w tym przypadku jest wyraz oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, iż na ogół jeśli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle istotne, iż na tego typu dokumencie widnieją możliwe obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. Jeśli bank widzi taką informację to zrozumiałym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przekaże.
Polecane do czytania
Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego zarobku (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są oferowane zazwyczaj przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. agencje chwilówkowe.