Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Osoby w swym życiu mogą mieć różne strapienia. Nieraz dotyczą one dzieci, czasami związków rodzinnych albo spraw finansowych. W minionych latach to bezwzględnie te ostanie stały się głównym problemem dla wielu polskich rodzin. Sprawy pieniężne a właściwie brak możliwości prawidłowego regulowania swoich zadłużeń. Jeśli bowiem nie zwracamy swych pożyczek lub debetów to musimy się liczyć z ewentualnością, iż w krótkotrwałym czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić wówczas gdy nie mamy gotówki, mamy komornika a u naszego domu ustawiają się następni wierzyciele? W jakim miejscu szukać wsparcia? W jakim miejscu znaleźć pomoc. Bezkonkurencyjnym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Dużo osób zadłużonych jest w stanie w tej chwili zadać pytanie „a gdzie ja mam możliwość wynaleźć tego typu kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale trzeba się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie posiadamy 2-ie opcje aby kredyt tego rodzaju otrzymać.

Przede wszystkim mamy szereg firm o charakterze pozabankowym (tj. takich które udzielają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony ustawowej nie mają pozycji banku). W tego typu instytucjach zdołamy dostać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Zwykle taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże powinniśmy zwrócić tutaj baczną uwagę na dodatkowe opłaty jakie to są połączone z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

2-im typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Posiadamy możliwość się o nią ubiegać jeżeli tylko jesteśmy w posiadaniu określonej nieruchomości np. domu, mieszkania, działki.