Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tym momencie w naszym własnym państwie wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na względnie wysokim pułapie (teraz jest to mniej więcej dwanaście proc.). Ciężko polemizować o wiarygodności statystyk pomimo tego jesteśmy wstanie przyjąć, że są one bliskie rzeczywistości. Położenie osób nieposiadających pracy jest o tyle kłopotliwa, iż z jednej strony nie posiadają zarobków a z drugiej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pokazał się na rynku usług kredytowych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych. kredyty dla zadluzonych

Jest to na pewno wspaniała informacja dla każdej osoby, która nie posiada zatrudnienia a występują u niej nieprzewidziane koszty np. konieczność naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny wariant kredytu a któregoż zdobycie łączy się z szeregiem wymagań jakie przychodzi wykonać. W 1szej kolejności trzeba powiedzieć, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy kwotę 2 tys. pln przychodu netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę).
pomocne wskazówki
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które nie mają pisemnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.