Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tej chwili w naszym państwie wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo znacznym pułapie (w obecnej chwili jest to w przybliżeniu dwanaście %). Niełatwo polemizować o rzetelności danych jednakże wolno nam przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja jednostek nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie posiadają zarobków a z drugiej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pojawił się na rynku usług pieniężnych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych. pozabankowe kredyty
IAMSPORT
Jest to z pewnością miła wiadomość dla każdej osoby, która to nie ma pracy a nadchodzą u niej niespodziewane wydatki np. konieczność naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny rodzaj kredytu a któregoż otrzymanie wiąże się z zespołem wymogów które to wskazane jest wykonać. W 1szej kolejności wypada stwierdzić, że taki kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na bazie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, osobistym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca osiągamy kwotę 2 tys. złotych przychodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach podczas starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny też dla osób które nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.