Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników


Każda osoba, która to chociaż raz w całym swym życiu miała styczność z agencjami bankowymi z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której przenigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało mówiący skrót zaczerpnięty z nomenklatury kretytowej, który to przeciętnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik. pilna pozyczka dla zadluzonych

W krótkim artykule postaramy się naszym użytkownikom objaśnić te naczelne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest instytucja, która została zapoczątkowana poprzez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki poczyniły banki żeby polityka kredytowa była przeprowadzana na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której to wejście mogą mieć jedynie banki. Trafią do niej adnotacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy ustalonego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które otrzymujemy za ustalone czynności.
pozyczki dla zadluzonych
Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość dostać bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Taką usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze spłatą swych zadłużeń i dosyć często mają dostrzegalne opóźnienia. Musimy tutaj stwierdzić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są oferowane przez podmioty pozabankowe.