Gdzie mogę znaleźć tani kredyt z komornikiem?


Ludzie w swym życiu mogą mieć różnorakie strapienia. Nieraz tyczą się one potomków, nieraz związków międzyludzkich albo rzeczy finansowych. W ostatnich latach to właśnie te ostatnio wymienione stały się głównym problemem dla dużej liczby polskich rodzin. Sprawy finansowe a dokładniej niemożność poprawnego regulowania swych zadłużeń. Jeżeli bowiem nie zwracamy swych pożyczek lub debetów to trzeba się liczyć z ewentualnością, iż w krótkim czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zrobić jeżeli nie posiadamy gotówki, mamy komornika a u naszego domu stawiaja się następni wierzyciele? Gdzie poszukiwać wsparcia? W jakim miejscu otrzymać wsparcie. Najlepszym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem

Sporo osób zadłużonych będzie w stanie w tej chwili zadać pytanie „a gdzie ja mam możliwość znaleźć taki kredyt z komornikiem, skoro wszelki bank odmawia mi wsparcia ze względu na moje zadłużenie komornicze naturalnie”. Wyjście z sytuacji oczywiście jest ale powinno się się za nim trochę rozejrzeć. Generalnie posiadamy 2-ie perspektywy aby kredyt tego typu osiągnąć.

Przede wszystkim mamy wiele firm o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza sektorem bankowym i od strony legalnej nie posiadają statusu banku). W takich firmach mamy możliwość dostać pożyczkę bez względu na to czy posiadamy egzekucję komorniczą czy też nie. Przeważnie takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednak trzeba zwrócić tutaj szczególną uwagę na drugorzędne koszty jakie to są złączone z pożyczką np. wielkość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

2-im typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Posiadamy możliwość się o nią ubiegać jeśli tylko jesteśmy w posiadaniu określonej nieruchomości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.