Pożyczka pod zastaw nieruchomości - prosta droga do dużej gotówki.


Już w tym momencie trzeba powiedzieć, iż w minionym okresie duże zamieszanie na polskim rynku ofert kredytowych uczyniła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Fachowcy wskazują na fakt, że coraz to większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym. http://podzastaw.org PureVolume™ | We’re Listening To You

Dla nas jako dla długoletnich i zasłużonych doradców kredytowych nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki dawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt uzyskiwał praktycznie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem znacznego zwiększenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy tego rodzaju które były w sposób wadliwy spłacane. W tej chwili strategia kredytowa jawi się być o wiele bardziej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest relatywnie oporne i z tym wypada łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niesłychanie popularna.

Wiele ludzi, które nie orientuje się w temacie finansów może z pewnością postawić pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Kluczową różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego istnieją duże różnice w formalnościach jakie to musimy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona stosunkowo mniejszymi formalnościami.