Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W chwili obecnej w naszym własnym kraju poziom bezrobocia utrzymuje się niestety na relatywnie wysokim poziomie (w tej chwili jest to około dwanaście procent). Niełatwo polemizować o wiarygodności statystyk ale jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja ludzi bezrobotnych jest o tyle dokuczliwa, że z jednej strony nie posiadają zarobków a z 2-iej nie mogą zaciągnąć żadnego kredytu mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług finansowych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
podzastaw.org
Jest to na pewno wspaniała wiadomość dla każdej osoby, która nie ma zatrudnienia a występują u niej nagłe koszty np. potrzeba naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a którego uzyskanie łączy się z zespołem wymogów które to trzeba spełnić. W pierwszej kolejności należy zakomunikować, że tego rodzaju kredyt to standardowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy sumę 2 tys. pln zarobku netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach podczas starania się o pożyczkę).
http://podzastaw.org
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.