Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

jej ostatni blog
Egzystujemy w społeczeństwie materialistycznym. Zdołamy to wychwycić każdego dnia, oglądając tv, serfując po Sieci internetowej i czytając codzienną prasę. Z każdego miejsca napastują nas oferty reklamowe, które to nakłaniają do zakupu nowego samochodu lub nowego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było ostatnim krzykiem technologii, w tej chwili jest już stare. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś nabyć jeżeli nasze honorarium na to nie pozwala. Znakomitym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.
http://podzastaw.org
W tej chwili mamy możliwość zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od pozostałych produktów kredytowych, które są oferowane na naszym rynku usług kredytowych”? Kluczowym pojęciem w tym wypadku jest termin oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że w większości wypadków jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle ważne, iż na takim dokumencie są widoczne ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Gdy bank zobaczy taką wzmiankę to zrozumiałym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do ludzi zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swego przychodu (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego rodzaju są oferowane z reguły przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.