Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

gotowka dla zadluzonych
Funkcjonujemy w społeczeństwie materialistycznym. Zdołamy to zaobserwować każdego poranka, oglądając tv, serfując po Sieci i czytając bieżącą prasę. Z każdego obszaru atakują nas oferty reklamowe, które to nakłaniają do zakupienia nowego pojazdu lub nowego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było ostatnim krzykiem techniki, dziś jest już anachroniczne. W jaki sposób możemy coś nabyć jeżeli nasze honorarium na to nie zezwala. Znakomitym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili jesteśmy w stanie postawić wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów finansowych, które to są oferowane na naszym własnym rynku usług kredytowych”? Głównym zagadnieniem w tym wypadku jest termin oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że w większości wypadków gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle ważne, że na tego rodzaju dokumencie widnieją ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. Gdy bank zobaczy taką wzmiankę to jasnym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przekaże. http://lneonggk1.blog.wox.cc

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego przychodu (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są oferowane przeważnie przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. przedsiębiorstwa chwilówkowe.