Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już w tej chwili warto stwierdzić, że w minionym czasie spore zamieszanie na naszym rynku ofert pożyczkowych dokonała informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Profesjonaliści wskazują na fakt, że coraz to szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym. pod zastaw
hiperłącze
Dla nas jako dla wieloletnich i profesjonalnych doradców finansowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany strategii dawania kredytów przez nasze banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt dostawał w zasadzie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do znacznego zwiększenia zobowiązań przeterminowanych, to jest takiego rodzaju które to były w sposób niestosowny spłacane. W tej chwili strategia kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest relatywnie kłopotliwe i z tym należy łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezwykle popularna.

Masa ludzi, które nie orientuje się w tematyce finansów jest w stanie z pewnością postawić pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Centralną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Niezależnie od tego istnieją spore różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.