Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

znajdź to
Żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Mamy możliwość to zarejestrować każdego poranka, oglądając telewizję, wędrując po Internecie i czytając bieżącą prasę. Z każdego obszaru napastują nas oferty marketingowe, które to nakłaniają do zakupienia nowego auta lub nowego odbiornika tv. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było szczytem techniki, w tej chwili jest już stare. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś nabyć jeśli nasze honorarium na to nie pozwala. Wspaniałym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.
Pożyczki pod zastaw działki - najistotniejsze rzeczy jakie p - chmandraf3’s Blog
W tym momencie jesteśmy w stanie postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od pozostałych produktów finansowych, które to są przedkładane na naszym własnym rynku finansowym”? Fundamentalnym pojęciem w tym wypadku jest wyraz oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że na ogół jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle ważne, iż na tego typu dokumencie widnieją potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Jeśli bank zobaczy taką wzmiankę to zrozumiałym jest, że kredytu w jakimkolwiek przypadku nie udzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego przychodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego rodzaju są przydzielane zazwyczaj przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.