Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.

pozyczki bez dochodow
W tej chwili w naszym państwie poziom bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo wysokim pułapie (w obecnej chwili jest to w przybliżeniu dwanaście procent). Trudno mówić o rzetelności statystyk jednak wolno nam przyjąć, że są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja ludzi nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, że z jednej strony nie pozyskują przychodów a z 2-iej nie mają możliwości zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie ujawnił się na rynku usług finansowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to na pewno świetna wiadomość dla każdej osoby, która to nie ma zatrudnienia a nadchodzą u niej niespodziewane koszty np. potrzeba wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a któregoż zdobycie łączy się z szeregiem wymogów które trzeba spełnić. W pierwszej kolejności wypada zakomunikować, że tego rodzaju kredyt to standardowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy sumę 2 tys. złotych dochodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych podczas starania się o kredyt).
pozyczki dla zadluzonych
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które nie mają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.