Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W tym momencie w naszym własnym państwie wysokość bezrobocia plasuje się niestety na względnie dużym pułapie (w tym momencie jest to około 12 procent). Niełatwo mówić o rzetelności statystyk pomimo tego możemy przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja jednostek bezrobotnych jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie mają dochodów a z 2-giej nie mogą zaciągnąć jakiegokolwiek kredytu mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pokazał się na rynku usług kredytowych absolutnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to na pewno świetna informacja dla każdej osoby, która to nie posiada pracy a nadchodzą u niej nagłe koszty np. potrzeba wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny rodzaj kredytu a któregoż dostanie łączy się z szeregiem wymogów jakie trzeba spełnić. W 1szej kolejności wypada powiedzieć, iż tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy kwotę 2 tys. złotych zarobku na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę). IAMSport
pozyczka prywatna pod zastaw nieruchomosci
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które nie mają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania żadnych składek.