Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

http://ndsranvh.hatenablog.com/entry/2015/04/09/230834
Funkcjonujemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Jesteśmy wstanie to zaobserwować każdego poranka, lustrując telewizję, wędrując po Sieci internetowej i analizując codzienną prasę. Z każdego miejsca napastują nas propozycje reklamowe, które to pobudzają do nabycia nowego pojazdu lub nowego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było ostatnim krzykiem techniki, dzisiaj jest już stare. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś nabyć jeśli nasze honorarium na to nie daje szansy. Kapitalnym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.
to
W tym momencie możemy zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od pozostałych produktów pożyczkowych, które to są proponowane na naszym własnym rynku usług kredytowych”? Głównym pojęciem w tym wypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż przeważnie jeśli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle istotne, iż na takim dokumencie są widoczne możliwe obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Jeśli bank widzi takową wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego zarobku (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego rodzaju są oferowane z reguły przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. marki chwilówkowe.