Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników


Każda jednostka, jaka choć raz w całym swym życiu miała zetknięcie z agencjami bankowymi z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii bankowej, który to zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom objaśnić te fundamentalne określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, która została powołana do życia poprzez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki aby strategia kredytowa była prowadzona na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której to wejście posiadają wyłącznie banki. Przenikają do niej informacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy ustalonego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to odbieramy za określone czynności. pozyczki prywatne

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość pozyskać bez weryfikacji informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju usługą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i dość często mają znaczne spóźnienia. Wypada tutaj stwierdzić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są udzielane przez podmioty pozabankowe.
PureVolume™ | We’re Listening To You