Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

link strony
Każda osoba, jaka choćby raz w całym swoim życiu miała do czynienia z bankami z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo mówiący skrót wzięty z nomenklatury bankowej, który to przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.

W krótkim paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyjaśnić te kluczowe pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, która to została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki żeby taktyka kredytowa była przeprowadzana na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to wejście mogą mieć jedynie banki. Wchodzą do niej adnotacje o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które zdobywamy za określone działania.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość osiągnąć bez analizy informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Taką propozycją są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze zwrotem swych zadłużeń i dosyć często mają zauważalne opóźnienia. Powinno się tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są przydzielane poprzez podmioty pozabankowe. Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org