Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już dzisiaj wypada stwierdzić, że w minionym czasie zauważalne zamieszanie na polskim rynku propozycji kredytowych zrobiła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na okoliczność, że coraz szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym. Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org
odwiedzana strona
Dla nas jako dla długoletnich i obeznanych doradców finansowych nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję zmiany strategii przyznawania kredytów przez krajowe banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt uzyskiwał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem znacznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, to znaczy tego typu które to były w sposób niepoprawny opłacane. W tym momencie taktyka kredytowa zdaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest względnie trudne i z tym należy łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie popularna.

Sporo osób, które to nie orientuje się w temacie finansów może z całą pewnością zapytać „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Niezależnie od tego są znaczne różnice w formalnościach jakie musimy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.