Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tym momencie w naszym kraju poziom bezrobocia plasuje się niestety na relatywnie znacznym poziomie (aktualnie jest to w przybliżeniu dwanaście proc.). Niełatwo mówić o wiarygodności danych mimo to jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja ludzi bezrobotnych jest o tyle trudna, iż z jednej strony nie mają dochodów a z drugiej nie mają szansy zaciągnąć żadnego kredytu mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pojawił się na rynku usług kredytowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to z pewnością świetna informacja dla każdej osoby, która to nie posiada zatrudnienia a nadchodzą u niej nagłe wydatki np. potrzeba naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny wariant kredytu a którego otrzymanie łączy się z zespołem wymogów które wypada wykonać. W 1-szej kolejności trzeba stwierdzić, że taki kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, osobistym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. pln dochodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w chwili starania się o pożyczkę). http://podzastaw.org Link do bloga http://huxmberptos.hatenablog.com

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania żadnych składek.