Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org
W chwili obecnej w naszym własnym kraju wysokość bezrobocia plasuje się niestety na względnie wysokim pułapie (w tym momencie jest to blisko 12 proc.). Niełatwo polemizować o wiarygodności danych pomimo tego jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja jednostek bezrobotnych jest o tyle trudna, iż z jednej strony nie pozyskują zarobków a z drugiej nie są w stanie zaciągnąć jakiegokolwiek zobowiązania posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie pojawił się na rynku usług kredytowych kompletnie nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
w górę
Jest to z pewnością znakomita wiadomość dla każdej osoby, która nie posiada zatrudnienia a występują u niej nieprzewidziane koszty np. konieczność naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny typ kredytu a którego otrzymanie łączy się z szeregiem wymagań które to przychodzi wykonać. W 1szej kolejności wypada stwierdzić, iż tego typu kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o przychodach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. złotych przychodu na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach podczas starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które nie mają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.