Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już w tym momencie trzeba stwierdzić, iż w minionym okresie zauważalne zamieszanie na polskim rynku ofert kredytowych dokonała informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Fachowcy wskazują na fakt, iż coraz to szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych konsultantów kredytowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji polityki udzielania kredytów przez polskie banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt dostawał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do widocznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, czyli tego typu które to były w sposób nieprawidłowy obsługiwane. W tym momencie strategia kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest względnie ciężkie i z tym należy łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak ogromnie popularna. Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org
IAMSport
Wiele ludzi, które to nie orientuje się w tematyce finansów jest w stanie z pewnością postawić pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Centralną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego są pokaźne różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona stosunkowo mniejszymi formalnościami.