Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tym momencie w naszym państwie poziom bezrobocia utrzymuje się niestety na względnie znacznym stopniu (w tym momencie jest to blisko 12 proc.). Ciężko polemizować o rzetelności danych pomimo tego jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja ludzi nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie pozyskują dochodów a z drugiej nie mają możliwości zaciągnąć jakiegokolwiek zobowiązania posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług finansowych zupełnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla każdej osoby, która to nie ma zatrudnienia a nadchodzą u niej nagłe wydatki np. konieczność naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny wariant kredytu a któregoż otrzymanie wiąże się z szeregiem wymogów jakie wskazane jest wykonać. W 1szej kolejności wypada stwierdzić, że tego typu kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca osiągamy sumę 2 tys. złotych przychodu netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach w trakcie starania się o pożyczkę).
kliknij tutaj, aby przeczytać przeczytać pełne informacje o
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które to nie mają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania żadnych składek.