Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Funkcjonujemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Możemy to uchwycić każdego poranka, lustrując telewizję, wędrując po Sieci i przeglądając bieżącą prasę. Z każdego miejsca atakują nas propozycje marketingowe, które to zachęcają do zakupu nowego auta lub nowego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok wstecz było szczytem techniki, w obecnej chwili jest już przestarzałe. W jaki sposób damy radę coś nabyć jeżeli nasze honorarium na to nie daje szansy. Wspaniałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org Pobierz Więcej informacji
W tej chwili mamy możliwość postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych produktów finansowych, które są przedkładane na naszym własnym rynku usług finansowych”? Koronnym pojęciem w tym wypadku jest słowo oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że w większości wypadków jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle ważne, iż na tego rodzaju dokumencie są widoczne potencjalne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. Jeśli bank zobaczy taką informację to zrozumiałym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego przychodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego typu są przydzielane przeważnie przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. przedsiębiorstwa chwilówkowe.