Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Przebywamy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Jesteśmy w stanie to zarejestrować każdego dnia, oglądając telewizję, serfując po Sieci i czytając codzienną prasę. Z każdego punktu atakują nas propozycje marketingowe, które to nakłaniają do kupna nowego auta lub nowoczensego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok wstecz było ostatnim krzykiem techniki, dzisiaj jest już stare. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś nabyć jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie zezwala. Wspaniałym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie jesteśmy w stanie zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów pożyczkowych, które to są przedkładane na naszym własnym rynku finansowym”? Głównym zagadnieniem w tym wypadku jest termin oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że w większości wypadków gdy staramy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle ważne, że na tego typu dokumencie widnieją możliwe obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. Jeśli bank zobaczy takową informację to zrozumiałym jest, że kredytu w jakimkolwiek przypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do ludzi zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego przychodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są oferowane najczęściej przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. agencje chwilówkowe.