Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

http://podzastaw.org
Każda osoba, która to chociażby raz w całym swoim życiu miała zetknięcie z agencjami bankowymi z pewnością słyszała określenie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której w życiu nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo mówiący skrót wzięty z terminologii kretytowej, który to zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik. http://www.iamsport.org

W krótkim paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wyłożyć te fundamentalne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, która została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki uczyniły banki żeby taktyka kredytowa była przeprowadzana na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której dostęp mogą mieć wyłącznie banki. Przenikają do niej wiadomości o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to osiągamy za określone działania.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość zdobyć bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Takową usługą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań i dosyć często posiadają widoczne spóźnienia. Musimy tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są przydzielane poprzez podmioty pozabankowe.