Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Przebywamy w systemie materialistycznym. Damy radę to wychwycić każdego dnia, oglądając tv, wędrując po Sieci i czytając codzienną prasę. Z każdego obszaru napastują nas oferty marketingowe, które pobudzają do zakupienia nowego auta lub nowoczensego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok temu było szczytem technologii, w tej chwili jest już stare. W jaki sposób zdołamy coś nabyć jeśli nasze wynagrodzenie na to nie zezwala. Świetnym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.
pozyczka hipoteczna
W tym momencie jesteśmy wstanie zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów pożyczkowych, które to są proponowane na naszym rynku usług finansowych”? Głównym zagadnieniem w tym przypadku jest wyraz oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, iż w większości wypadków jeżeli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle kluczowe, iż na tego rodzaju dokumencie widnieją ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. Wówczas gdy bank widzi takową informację to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego dochodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są udzielane zazwyczaj przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. marki chwilówkowe. pozyczki prywatne bez zabezpieczen