Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK

http://forums.playcomet.com/viewthread.php?tid=33428&extra=
Już w tej chwili wypada powiedzieć, że w minionym czasie spore zamieszanie na polskim rynku propozycji kredytowych uczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Fachowcy wskazują na fakt, iż coraz to szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i obeznanych doradców pożyczkowych nie ma w tym żadnego szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przyznawania kredytów przez krajowe banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt otrzymywał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do znacznego zwiększenia zadłużeń przeterminowanych, to znaczy takiego rodzaju które to były w sposób wadliwy spłacane. W tym momencie strategia kredytowa wydaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest względnie trudne i z tym wypada łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak nadzwyczaj atrakcyjna. Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org

Wiele osób, które to nie orientuje się w problematyce finansów może z całą pewnością postawić pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Prócz tego istnieją spore różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.