Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, która to chociaż raz w całym swoim życiu miała styczność z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której przenigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii kretytowej, który to przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej pojęcie kredyt bez bik.
http://emodztrys43k.hatenablog.com
W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyłożyć te główne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest organizacja, która została stworzona poprzez Związek Banków Polskich u zarania lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki uczyniły banki tak by taktyka kredytowa była przeprowadzana na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr informacji do której to dostęp mogą mieć tylko banki. Trafią do niej informacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy ustalonego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to otrzymujemy za określone czynności.
pozyczki dla zadluzonych
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie pozyskać bez weryfikacji informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Taką ofertą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i bardzo często mają duże opóźnienia. Powinno się tutaj stwierdzić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.