Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.


Żyjemy w systemie konsumpcyjnym. Mamy możliwość to zaobserwować każdego dnia, lustrując tv, serfując po Sieci internetowej i analizując codzienną prasę. Z każdego miejsca atakują nas oferty reklamowe, które to zachęcają do zakupienia nowego pojazdu lub nowatorskiego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok wstecz było szczytem techniki, teraz jest już stare. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś kupić jeśli nasze honorarium na to nie daje szansy. Znakomitym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie mamy możliwość zadać pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów kredytowych, które to są przedkładane na naszym własnym rynku finansowym”? Głównym zagadnieniem w tym wypadku jest wyraz oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że z reguły jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle istotne, iż na takim dokumencie widnieją ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. W przypadku gdy bank widzi tego rodzaju informację to zrozumiałym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie udzieli.
pozyczka hipoteczna kliknij w link teraz
Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do ludzi zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego dochodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego typu są udzielane przeważnie przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.