Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut


Każda osoba, która to chociaż raz w całym swoim życiu miała zetknięcie z agencjami bankowymi z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót wzięty z terminologii kretytowej, który to zwyczajnemu klientowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wyłożyć te główne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, jaka została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki tak aby taktyka kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której to wejście mogą mieć jedynie banki. Przenikają do niej informacje o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy określonego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które otrzymujemy za poszczególne czynności.
pozyczki osoby prywatne pozyczki prywatne pod zastaw nieruchomosci
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie osiągnąć bez analizy danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową propozycją są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i dosyć często mają spore opóźnienia. Musimy tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane przez podmioty pozabankowe.