Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Przebywamy w systemie materialistycznym. Mamy możliwość to dostrzec każdego dnia, oglądając telewizję, wędrując po Sieci i przeglądając bieżącą prasę. Z każdego miejsca napastują nas oferty marketingowe, które zachęcają do zakupu nowego auta lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze rok temu było ostatnim krzykiem techniki, dziś jest już anachroniczne. W jaki sposób możemy coś kupić jeżeli nasze honorarium na to nie zezwala. Świetnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org pozyczka hipoteczna
W tej chwili zdołamy zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych produktów pożyczkowych, które to są przedkładane na naszym rynku usług finansowych”? Zasadniczym pojęciem w tym przypadku jest termin oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że w większości wypadków jeżeli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, iż na takim dokumencie widnieją ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. Gdy bank zobaczy taką wzmiankę to oczywistym jest, że kredytu w jakimkolwiek wypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego przychodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są oferowane najczęściej przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. przedsiębiorstwa chwilówkowe.