Atsisiųsti nemokamai Nintendo 3DS žaidimus torrent

Atsisiųsti nemokamai Nintendo 3DS žaidimus torrent

Atėjo laikas vėl džiaugtis vaikyste ir ar esate suaugęs ar vaikas, o dabar atrasti pirmą kartą šį žaidimą jūs negalite praleisti ją kas atsitiks, nes tiek jaudinantis nuotykis nerasite kitur taip atsisiųsti nemokamai Nintendo 3DS žaidimus torrentus.
"Super Mario 3D Land" atsineša visą patirtį arčiau nei jums įsivaizduoti, todėl jūs negalite netenka šių įdomių akimirkų, kad gali padaryti jums puikus herojus Jei norite per taip įrodyti, ką galite.
Mario žinomas simbolį, mes sužinojome, kad pamatytumėte patys Kombinezonai santechnikas negali paneigti šį kartą nei iš šio poziciją ir vėl prasideda veiksmo, bet šį kartą visa reikalas įgis dar vieną aspektą.
Grybų karalystė yra taikomos specialios pokyčių, ir net jei jūs turite Gudriai visus priešus ir kliūtis, kad bus atsirasti per šį kartą jūs turite atlikti keletą misijų todėl atkreipkite dėmesį į viską, kas juda aplink.
Bet visa tai neturėtų gąsdinti jus, nes jūs turite prieigą prie visko, ko reikia, kad juos patenkinti, todėl neleiskite, kol jūs praeiti kiekvienas lygis saugiai laimėti konkursą ir už tai nereikia pamiršti, kad surinkti visus centus paslėptas įvairiose vietose.
Jūs taip pat gauti naudos iš specialių gebėjimų, kad bus atneša tik naudą, jei žinote, kaip juos žaisti ir, kad dėka Super Leaf, kuris suteikia iš geidžiamiausių įgaliojimus savo charakterį du Taigi pasiruoškite gyvenimo transformacijų.
Todėl Mario taps Tanooki Mario ir tai padės išspręsti ribines situacijas, nes jis gali naudoti savo uodegą pašalinti priešų ar slydimo per orą greičiau patekti į atitinkamą vietą.
Yra ir kitų įgūdžių, naudoti kaip bumerango metimas nuo priešų ar nustebinti juos mesti ugnies į juos, bet jis iki jums, jei norite žaisti purvinas laimėti arba likti pasyvi ir pašalinti visus jus.