PC žaidimai parsisiųsti

PC žaidimai parsisiųsti

Su PC žaidimai parsisiųsti Jūs turite unikalią galimybę keliauti po visą pasaulį, jei iki šiol tu negali ir atrasti daug thingsthat iki šiol Jums buvo draudžiama ar jūs tik mačiau per TV.
"Angry Birds: Space" kviečia Jus pakuoti savo maišus ir įdėti kaip daug su jumis, kaip jums imtis kelionę aplink pasaulį, kad kol kas nežinoma, kaip ilgai jūs praleisti čia, kad tai gerai, kad visi iš jūsų susidurti bet kokioje situacijoje.
Jūs imtis kelionę per erdvę, kad kita šalis nenaudojote iki šiol koją ir ne tik Jūs turėsite galimybę aplankyti šią nuostabią vietą, kuri turi daug parodyti jums, bet jūs turite atlikti ir kai kurias užduotis, taip pat.
Nei vienas nebus pradėti šią kelionę, bet su kai kuriais paukščių, bet ne bet koks, o piktas paukščių, kurių gyvenimas atrodo, kad pavojus, kad padaryti gerą komandą kartu pamatyti, jei jums pavyks išspręsti šią problemą jie turi reikiamai.
Sunkio planetų Atrodo, kad vienas, kad įtaką ne tik paukščiams, bet ook jų gyvenimo ir jausmo trajektoriją pavojus Jie turi veikti ir jums padėsime jiems dalykus, kad būtų kaip anksčiau, todėl reikia paruošti už viską.
Tai todėl, kad šiuo metu tai laikas jums įsikišti pagrindinėje scenoje ir jūsų misija yra timpa paukščius disertaciją vietą, kad būtų palengvinti situaciją yra planas-kuris, tikimasi, duos vaisių.
Vieta nagrinėjamas tik keletas struktūros, kurios pavienės kiaulės gyvena ramiai savo kasdienį gyvenimą, bet dabar atrodo, thatthey pasidalinti prieglobstį diplominius sparnuotas bet lengva suprasti, kad jūs turite naudoti kaip kelis paukščius.
Todėl jūs turite galvoti apie kai veiksmingas strategijas pulti certainement struktūras planetoje, kurios jūsų vietovėje naudodami savo gravitacijos sukurti savo idealus kelią ir, jei sėkmę ar nesėkmę pamatysite pakeliui.