Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Egzystujemy w systemie materialistycznym. Posiadamy możliwość to dostrzec każdego poranka, lustrując telewizję, serfując po Sieci i analizując bieżącą prasę. Z każdego punktu napastują nas propozycje reklamowe, które to pobudzają do zakupienia nowego samochodu lub nowoczensego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było szczytem technologii, dziś jest już anachroniczne. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś nabyć jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie zezwala. Kapitalnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie możemy postawić wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych artykułów kredytowych, które są oferowane na naszym rynku usług kredytowych”? Kluczowym pojęciem w tym wypadku jest wyraz oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że na ogół jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle ważne, że na tego rodzaju dokumencie widnieją możliwe obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Wówczas gdy bank widzi taką informację to zrozumiałym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie przekaże.
zobacz stronę sprawdź moje źródło
Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do ludzi zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są przydzielane przeważnie przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.