Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników

pozyczki dla zadluzonych
Każda osoba, która to choć raz w całym swym życiu miała styczność z bankami z pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało mówiący skrót wzięty z terminologii kretytowej, który zwyczajnemu klientowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom wyłożyć te zasadnicze terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, jaka została stworzona przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki uczyniły banki tak by taktyka kredytowa była prowadzona na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzny rejestr informacji do której wejście posiadają jedynie banki. Trafią do niej wiadomości o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy określonego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to uzyskujemy za określone działania.
http://podzastaw.org
Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość dostać bez weryfikacji danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Taką usługą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i dosyć często posiadają znaczne spóźnienia. Wypada tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są oferowane poprzez podmioty pozabankowe.