Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W tej chwili w naszym kraju stopień bezrobocia plasuje się niestety na dość wysokim stopniu (obecnie jest to około dwanaście proc.). Trudno mówić o wiarygodności statystyk jednak wolno nam przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Położenie ludzi bezrobotnych jest o tyle trudna, że z jednej strony nie pozyskują przychodów a z 2-iej nie mają możliwości zaciągnąć jakiegokolwiek zobowiązania posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pojawił się na rynku usług finansowych zupełnie nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
kredyt od osob prywatnych Pożyczka pod zastaw nieruchomo… | czliuff3
Jest to na pewno świetna informacja dla każdej osoby, jaka nie posiada zatrudnienia a występują u niej nagłe wydatki np. potrzeba wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny wariant kredytu a którego zdobycie łączy się z zespołem wymogów jakie powinno się wykonać. W 1-szej kolejności trzeba zakomunikować, że tego typu kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o przychodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca osiągamy sumę 2 tys. złotych dochodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w chwili starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.