Kablo Kutuları ve Ofis Mobilyası Uygulamaları

Yoğun iş alanları ve rekabet durumu çalışanların fazla stres altında iş görmelerine neden olmaktadır.  Bu durumu daha aza indirgemek için hazırlanan alanların modüelr çözümlerle daha ergonomik ve sistemli çalışma alanları sağlamak iş başarısı için önemli bir koşuldur. Bu amaçla tasarımların her noktasında çözüm üretecek eklentiler büyük önem taşır. Tasarımcılar ve malzeme sağlayıcıların son dönemlerde önem verdikleri nokta ise budur. Ürün geliştirmek ve işlevsellik fonksiyonunu en üst seviyeye taşımak bu amaçla bir çok malzeme sağlayıcısında farklı alanlar için küçük dokunuşlarla büyük çözümler elde edebileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi olan kablo çıkış kutuları; modüler priz çıkış kutularıdır.

A1004- 4 MODÜL PRİZ ÇIKIŞ KUTUSU

Tasarımlarda beklenen en önemli iki nokta estetik ve işlevsellikken her noktanın şık olması ve çözüm üretmesi gerekir. Bu anlamda kablo kanalları yepyeni formu ile ürünlerde kendilerini göstermektedir. Büro mobilyalarında hep bahsettiğimiz rahat çalışma alanlarını sağlamak için; alanların geniş tutulması şarttır. Kablo kanalları tam da bunu sağlayan önemli eklentilerdendir. Çalışma alanlarınızda yer alan tüm kablo çıkışlarını bu kutular sayesinde organize edebilir kalabalık ve karmaşık görünümden kurtularak daha geniş ve düzenli alanlarda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

 

Alüminyum ve metal malzemeden üretilen kablo çıkış kutuları içerisine yerleştirilen prizler ve data girişleri ile toplantı salonlarınızda kullandığınız topalntı masasında, çalışma masalarınızda ve konferans salonlarında oldukça etkin çözümler sunar. Çalışma alanı içerisinde düzenli ve sistemli bir akış düzeni oluşturan bu kutular sayesinde elektronik tüm ihtiyaçlar kullanıcılara kolaylıkla ulaşır. Etkin ve ferah bir çalışma düzeni kurmak için geliştirilen kablo kutuları ofis mobilyasi modelleri için en etkin çözümlerdir.