Satınalma ve Üretim Portalı

www.lccsuppliers.com/tr    sitesi, 10 yıllık profesyonel satınalma tecrübesi olan mühendislerimiz tarafından oluşturulmuştur.

 

 

Web sitemiz size nasıl fayda sağlar?

 

Satınalma yetkilileri taleplerini, teknik resimleri, şartnameleri bu siteye yükleyerek tedarikçilere daha kolay ulaşabilir, fiyat teklifi alabilir ve siteye üye olarak Firmalarını kolaylıkla  tanıtabilirler. Satın alma teklifini malzeme ve işçilik olarak ayrı olarak isteyebilirler. 

 

 

İkinci el makina ilanları yayınlayabilir,

Grup bölümünde tartışma açabilir,

Sözleşmelerini ve firma tanıtım videosunu siteye yükleyebilir,

Sadece yerel değil farklı ülkelerden, yüzlerce global tedarikçiden de teklif alabilir,

Sipariş mektuplarını tedarikçilerine rahatlıkla gönderebilirler.

Bu sayede satın alma teklifinin elektronik ortamda kayıt altına alınması ve raporlanabilmesi de çok kısa zamanda ve zahmetsiz şekilde yapılabilir. Alınan ve açılan  tüm satınalma teklifleri kayıt altında tutulabilir.

Optimum Maliyet Yönetimi

Farklı tedarikçilerden fiyat teklifi alarak maliyetlerinizi azaltabilir, bu sayede rekabet gücünüzü artırabilirsiniz. Sisteme  gelen taleplere daha çabuk ve rahat cevap vermenizi sağlar. Potansiyel tedarikçiklere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Zamandan  Tasarruf


Yeni tedarikçiler bulmak zaman alır. Düşük maliyetli üretim yapan ülkelerden satınalma yapmak son yıllarda tercih edilen satınalma yöntemidir. Bu web sitesinin ve bizim önemli görevimiz alternatifler tedarikçiler bulmak, firmanızın maliyetini düşürmenizi sağlayabilmektir.

Talaşlı imalat, alüminyum döküm, çelik döküm, CNC işleme, makina tasarımı, Kalıp tasarımı, cnc işleme, dişli imalatı, plastik enjeksiyon, metal enjeksiyon, kompozit malzeme, makine imalatı, kablo üretim hassas döküm fason imalat vb firmaları web sitesine üye olabilirler.

Web sitesine ücretsiz üye olarak firmanızı dünyaya tanıtabilir, ürün fotoğraflarını ve kataloğunuzu ücretsiz yükleyebilirsiniz. Otomotiv, plastik endüstrisi, makina ekipmanları, demir-çelik, sac, metal, havacılık, demiryolu, savunma, fason üretim ve daha sayısız birçok sektördeki satınalma yetkililerine ve tedarikçilere ulaşabilirsiniz.