PC žaidimai parsisiųsti

PC žaidimai parsisiųsti

Išgyvenimo nebėra kaprizas, bet būtinybė, kuri nori tapti sunkiau ir kad dėl kai jūs darote kažką su aistra PC žaidimai parsisiųsti jums reikia atlikti, kad kažkas, o dabar jums reikia.
"Zenonas Avarija 2" yra žaidimas, kad visada turi būti formuojamos taip, kad tie aplink jus, nes jei jums tai padaryti, viskas bus baigtas Jums ir nuo šiol jūs neturite jokio vaidmens, todėl jūs negalite leisti, kad taip atsitiktų.
Todėl jūs turite žingsnis į Zenozoic visatos šį karalystė jie gyvena savo gyvenimo visus žvėrys ir monstrų rūšių, kurios yra daugiau ar mažiau Creepy kiekvienas su savo pareigas ir būti jūsų priešai visą žaidimą.
Ši erdvė yra ne tik nykus, bet ne paleisti tol, kol jos pačios taisyklės nuo šiol ir jūsų misija bus griebtis Golem vienos būtybės, kuri nori pristatyti civilizaciją ir taisykles čia, bet kad jūs turite susidurti su galinga priešą.
Ir tai FatherMother kuris yra labai siaubingas ir galingas žvėris, todėl jūs negalite susiduria vienas, bet turės sulaukti pagalbos ir kad geriausia būtų pradėti ieškoti sąjungininkų arba būti labiau sėkminga sėkmės galite mesti iššūkį savo draugams.
Bet taip pat galite gauti šias sąjungininkus jei įrašote, kai jie buvo pagrobti FatherMother todėl turi daugiau galimybių ir pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų, todėl įsitikinkite, kad tai teisingas ir veda jus į kelio į pergalę.
Daugiau nei, kad bus jums susitikti kas jūsų laukia čia ir kai jūs esate susipažinę su dykumų, vandenynų ar uolų kanjono ir daug daugiau reikės išnaudoti maksimaliai, nes jie gali pateikti keletą užuominų, kad gali padėti jums gauti savo rankas ant kai kurių premijų.
Taigi jūs turite sukurti aljansus užkariauti viską ir sunaikinti visus priešus, ar jums tai padaryti naudojant kirvis, bombas, grandinės pirštinės su ypatingais įgaliojimais svarbiausia pasiekti savo tikslą tik.