PC žaidimai

PC žaidimai

Kurį laiką mes girdime visus gandus rūšių arba skaityti visus atsiliepimus kuriuo mes suteikta tam tikra PC žaidimai rūšių atsisiųsti informaciją apie įvykį, nes ji yra baisi ant tiek įspūdingi yra, būtent pasaulio pabaiga.
"Apotheon", tai vienas iš žaidimų, kad nebėra pabandyti duoti jums keletą atsakymų, nei nugalėjo save ir, kad dėl to jis atrodo kaip jūs nutraukti šio precedento situaciją, tačiau visa atsakomybė kris ant jūsų pečių.
Šį kartą esate vienas suburti žmones viliamės tikėjimo, o ne taip greitai atsisakyti gyvenimo mūšį ir sustabdyti tokį renginį, jūs turite keliauti tik senovės Graikijoje, kad jūsų nuotykis prasideda tik dabar todėl reikia paruošti už viską.
Dabar atėjo jūsų laikas įrodyti, ką gali, kad kova savo kelią į šlovę, kaip greitai ir veiksmingai, kaip visa žmonija laukia jus, todėl jūs galite tapti didvyriu šia proga perrašyti istoriją ir remiantis savo veiksmus.
Bet ne kaip galite įsivaizduoti, kad ji galėtų atlikti savo misiją jums bus naudinga iš pažangiausių ginklų bus priešingai savo kelią per šį pasaulio siuvėjų parduodantys skydą, kardą ir samdomų bet gali tapti Jūsų galingiausius sąjungininkus, jei jūs žinote, kaip ir ypač kai juos naudoti.
Taip yra todėl, riba bus rodomas tik dabar su daug kliūčių ir grėsmių reiškė atitraukti jus nuo jūsų būdas, bet jūs turite įrodyti, kad esate tikras kovotojas ir eiti visą kelią iki bet kokią užduotį, net jei jūs turite eiti per žemę mirusiųjų.
Kadangi jūsų tikslas yra gauti į Olimpo kalno, nes galiausiai jums dvikova su realių priešų, kad jei pavyks juos nugalėti galite gauti, kad prestižinį galią suteikti jums kontroliuoti gamtos jėgas.
Bet jai jūs turite mesti iššūkį dievams, kad konfrontacija nebus lengva, bet nėra neįmanoma, jei turite nusistovėjęs planas unikalias ir strateginius planus, kad būtų visų gelbėtojas ir jūs; ll nepasigailėsite.