Pc žaidimai parsisiųsti

Pc žaidimai parsisiųsti

Jei jūs kada nors manau, kad gali būti didžiausias iššūkis kada nors dalyvaus tai prarasti viską, blykste ir imtis viską vėl su minimaliais ištekliais, bet tiesa išgyvenęs ir kovotojo darys viską, kad situacija pc žaidimai parsisiųsti.
"Assassin" Creed IV Black Flag Laisvė Cry "kviečia Jus išbandyti savo galias ir ribas, o pamatyti, kaip stipriai jūs esate ir ką jūs darote ribinėmis sąlygomis, kur viskas atrodo pamestus ir be vilties, kad susiduria visi, kaip žinote geriausiai.
Gyventi bet neturite kontroliuoti savo gyvenimą yra vienas iš tragiškiausių situacijų ir atrodo, kad tu buvai vergas, kurioje tu negali padaryti, nei ką liepė ir kitaip viskas buvo prarasta.
Bet atėjo momentas jaustis sau laisvės skonį, todėl ji neturi trukti ilgai, kol atgavo laisvę ir tai atsitiko su jūsų įlipęs į laivą piratai kuosa, kuris buvo jums antras šansas gyvenime.
Visa tai valtis taip pat pasikeitė visą savo gyvenimą kursą, nes čia jūs tapsite viena iš labiausiai bijojo žudikų visų laikų ir kaip jūs įgijo patirties buvo nesustabdomas, nes niekas ir niekas negali stovėti savo kelią.
Jūs esate Adewale simbolių, kurie išgyveno, kad daugelyje situacijų ir už jus jūsų gyvenime nesibaigia čia tik dabar nekilnojamojo kelionė prasideda nuotykių ir kad dėl baisios tragedijos, kuri pakeitė savo gyvenimo kursą.
Atrodo, kad šis laivas daug eksperimentų, kurie rado savo galą Saint-Domingue ir tik jūs išgyveno, bet jei tai jūsų pačių labui, arba atvirkščiai tik jūs galite nuspręsti, nes atėjo laikas kardinaliems pokyčiams.
Dabar atėjo laikas imtis savo gyvenimą savo rankomis ir padaryti naują punktą be nieko galima, nes iš šio įvykio jūs neturite prieigos prie bet kokio ginklo ir įgulos narys gali teikti reikiamą pagalbą.