Pc žaidimai parsisiųsti

Pc žaidimai parsisiųsti

Kiekvieną kartą, kai jūs turite galimybę atlikti daug skirtingų aplinkų visiškai juo pasinaudoti, nes kiekvienas iš jų tikisi kažką naujo, kad bus nustebinti ne tik pilna, bet taip pat suteiks naujos patirties pc žaidimai parsisiųsti.
"BioShock Begalinė: Palaidojimo ne jūros Episode 2" yra žaidimas, kuris suteikia jums galimybę susipažinti su dviem aplinkoje bus labai daug padaryti ir atlikti užduotis, todėl pabandykite juos abu, nes be to, kad jums bus išbandyti ribas Jūs Pamatysite įdomus, taip pat bus pilnai metu.
Taigi mėgaukitės visą šį nuotykį, kuriame jūs turite kovoti su keliomis valstybėmis ekstazio į aklavietę, tačiau bet kuriuo atveju, jūs turite įrodyti, kad darai kaip tikras herojus ir eiti nepriklausomai yra rizikingas, nes pamatysite, kad rezultatai nebus nedelsk rodomas.
Taigi pirmoji dalis turės galimybę aplankyti paslaptingą nuskendusį miestą Rapture tą, kuri atrodo vis dar turi daug ką parodyti ir pasiūlyti tiek vieną kartą esate susipažinę su juo padaryti jį savo sąjungininku, kaip savo nuotykius tik dabar prasideda.
Čia įveskite Booker DeWitt vaidmenį ir jūsų misija yra surinkti kuo daugiau ginklų ir amunicija ir jūs galite tai padaryti dviem būdais arba juos perka iš skirtingų vietų šiame mieste ar pavogti iš oponentų, kuriuos jūs nužudyti, nes jums reikės juos konfrontacijos su priešu.
Antroje dalyje viskas pasidaro sudėtinga, nes čia jūs gaunate viduje Elizabeth šį kartą, o tai reiškia, kad abu atsakomybė ir sudėtingumo lygiai bus padidinti ir dabar jis iki jums, kaip jums tvarkyti pozicijas, kad galėtų dalyvauti.
Tačiau gera naujiena nesibaigia ir jums bus suteikta galimybė įsiskverbti į pakaitinių visatos, kur atrodo kaip "Booker DeWitt nori atkeršyti priešų armijas Kolumbijoje su pagalba iš kai kurių žemėlapių, todėl jūs nepamirškite, kad jūsų paskutinis šansas išlikimo ,
Taigi mėgaukitės visą šią patirtį, kad jei turite daug įrodyti, bet viskas priklauso nuo jūsų ir prisiminti, kad kiekviena sekundė čia kaip tik ji gali padaryti skirtumą tarp pergalės ir nugalėjo taip įsikišti tinkamu metu skirtumas.