casus telefon dinleme Programı

 

www.e-casus.com

 

Türkiye'nin En Büyük Casus Telefon Dinleme Programı Sataışımı gerçekleştiren Web Sitesi

 

Casus telefon dinleme programları

 Casus telefon dinleme programı son zamanlarda gerek bizim ülkemizde gerek ise tüm dünya çapında çok fazla rağbet gören ve merak edilen bir konu olmuştur. Bu konunun merak uyandırması işin içinde merak ve şüphe duygusunu bir arada olması ile alakalı olabilir. Özellikle evli bayanlar her zaman merak eder. Bir bayan evlenir, eşinin ne yaptığını ya da nereye gittiğini her zaman merak eder hele eşi büyük bir şirketi var ve eve bazı akşamlar geç geliyorsa daha fazla merak eder. Zaman geçer çocuğu olur ve çocuğunu merak eder. Çocuğum arkadaşlarıyla nerede, ne yapıyor diyerek merak eder, yanlış şeylere bulaşmamasını ister. Bu sebeple gelişen teknolojiler ve tersine düşerek artan merak duygusunun bastırdığı şüpheliler bazen insanı istemediği yolları emin olmak için sürebilir.  Belki de bu yöntemlerin en masumu casus telefon dinleme programı olabilir. Sizin de etrafınızda merak ettiğiniz bazı kişiler ya da şüphelendiğiniz bazı durumlar var ise bu programı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Casus telefon dinleme programları nasıl çalışır; bir web sitesini lisanslı olan bir programı satın alabilir ve daha sonrasında aldığınız uygulamayı hangi telefonu indirecek iseniz indirip yüklemesini sağladıktan sonra hesabınıza giriş yapıp istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler cep telefonunuzda bulunan hesaba aktarılır ve kullanımı oldukça basit olup tüm son model telefonlara bile yüklenebilir. Cep telefonu modeliniz için işletim sistemleri oldukça gelişmiştir.

Casus telefon dinleme programları ile neler yapabilirsiniz.

 bu program ile; 7 gün 24 saat cep telefonunuza kayıt yapılır.

* kişiye gelen ya da giden tüm aramaları anında dinleyebilirsiniz.

*kişiye gelen tüm mesajları istediğiniz gibi her an okuyabilirsiniz.

* istediğiniz ama karşı tarafı arayarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

* facebook, mesenger ya da e-maillerini gelen yazışmaları anlık olarak görebilir ve ayrıca bu mesajları iletileri kopyalayabilirsiniz. Daha birçok özelliği ile sistemlerden faydalanabilirsiniz.

Bazen bu sistem kötü olaylara ve sonuçlara sebep olsa bile kişinin bir ömür boyu bir şüphe ile geceleri uyuyamaması bu sonuçlardan daha iyi bir sonuç olacaktır.