tunceltarim.com.tr

tuncel tarım

Toprağın bitki üretimini artırmada en büyük faktörlerden birisi kesinlikle besleyici bitki besin elementleridir.

Meyvelerin, sebzelerin, çiçeklerin kısacası bütün bitkilerin düzgün ve sağlıklı bir biçimde gelişebilmesi, büyüye bilmesi için yeterli miktarda ve formülasyonlardaki besleyici bitki besin elementlerinin gerekirse gübre olarak topraktan veya yapraktan verilerek kullanılması şarttır.

Tabi bu verilen gübrelerin organik gübre olması ve verilen bitki besinlerinin de kalite olması şarttır. Besleyici bitki besin elementlerinin yeterli miktarda toprağa veya yaprağa aktarılması gerekir. Eksik veya fazla verme durumunda verimliliği artırmak yerine düşürecek hatta hiç verim alamamanıza sebep olacaktır.

Bu sebeple organik gübreyi ve besleyici bitki besin elementlerini nereden, kimden elde ettiğinize kesinlikle dikkat etmelisiniz.

Tuncel Tarım 1993 yılından itibaren organik gübre ve besleyici bitki elementleri sektörüne başarıyla hizmet vermektedir. Bu konuda güvenilirliği ve kaliteli ürünleriyle sektörünün zirvesinde yer almaktadır. Toprağınızdan kat kat verim almak istiyorsanız organik gübre ve besleyici bitki elementleri konusunda doğru yeri tercih etmelisiniz.

Bizimle buradan iletişime geçebilir ve birinci sınıf ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

KAYNAK: http://www.tunceltarim.com.tr