Koszt Strony Internetowej

Jeżeli do strony nie jest zamówiony projekt graficzny, czyli wszystkie teksty i obrazki są umieszczane na jednokolorowym tle, każda z podstron będzie kosztowała od 30 do 50 zł, w zależności od ich ilości. Darmowe hostingi zazwyczaj posiadają też okrojone funkcje, np. bardzo ograniczone limity pojemności czy transferu danych lub brak obsługi skryptów PHP lub baz MySQL, na których opiera się w chwili obecnej większość nowoczesnych stron WWW. Kiedy już uporamy się z publikacją naszej strony w internecie, kolejnym etapem jest przemyślenie sposobu w jaki możemy ściągnąć klienta na naszą stronę. W Klubie możesz dotrzeć do tysięcy ekspertów i przedstawicieli firm - ze swoją ofertą lub swoimi potrzebami.


W internecie są zapewne setki innych stron z branży jaką chcesz prowadzić wieć przebicie się może być trudne. Pomyśl tym zanim w ogóle zlecisz komuś zrobienie nowej strony bo może być to wydatek, który nie przyniesie Ci żadnego zwrotu względem obecnie posiadanego. Oczywiście nie mam wiedzy jak obecnie wygląda twoja strona i jakie pozycje zajmuje w wyszukiwarakch ale zakładam że jeśli nie masz doświadczenia w tematyce tworzenia stron to od strony technicznej pod kontem SEO także mało wiesz. Nie musisz sie znać na programowaniu ale musisz wiedzieć czego chcesz, sam link do podobnej strony to trochę za mało. Sam posiadam kilka stron opartych na Joomla i znajomy robił dla mnie responsywny szablon.'koszt


Przy kosztach zmiennych opłatę ponosi się w momencie skorzystania z danej usługi lub produktu, podczas gdy koszty stałe - jak sama nazwa wskazuje - nie zależą od tego, czy w danym okresie ich płacenia generujemy zyski, straty, czy wykorzystujemy intensywnie lub nieintensywnie dane usługi lub inne dobra. Po zbudowaniu własnej listy kosztów, lub w przypadku firm dopiero otwieranych, rozważaniu listy kosztów warto zadać sobie pytanie, jaki koszt będzie lepszy lub może być lepszy. Otóż nie koniecznie - biura, czy magazyny można wynajmować również na godziny, czy dni i traktować je jako koszt zmienny.


Jeżeli chcielibyśmy zmienić układ strony już po jej utworzeniu, musimy liczyć się z dodatkową pracą grafika, którego projekt wcześniej zaakceptowaliśmy. Za stworzenie strony internetowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb zapłacisz 446 zł brutto. Tylko do końca stycznia 2014 roku, każdy klient zapłaci jedynie 1 zł za domenę (dotyczy tylko nowo rejestrowanych domen) oraz 1 zł za utrzymanie strony na serwerze a także Twoja firma znajdzie się w popularnym katalogu firm również za 1 zł!


W poprzednich latach specjalizowaliśmy się w projektowaniu stron flash, dlatego tak dużo jest ich w naszej galerii, ale moda na nie minęła, bo flash nie otwiera się na urządzeniach mobilnych i w chwili obecnej najwięcej Klientów zamawia u nas strony www z panelem zarządzania treścią. Też kilku Klientów zamówiło przerobienie starej strony flash na nową stronę ww z CMS. W wielu przypadkach strony internetowe są dopieszczane pod kątem wizualnym, czasem dział marketingu zatrudnia programistów, zwykle w formie outsourcingu.