Rowery elektryczne i z silnikiem

Na moim Brompton rower składany Mam układ napędowy, że większość ludzi, którzy zauważyć znaleźć innowacyjne i egzotyczne: koncentrator prędkości w połączeniu z biegową przerzutką. "Zostaw to tych inżynierów wymyślić rozwiązania podobnego!"Mężczyzna w pociągu zawołał drugi dzień, szok przez ekscentrycznego koła pasowego i nacięciu zmiennym.

 

Ale podczas egzotycznych  rowery z silnikiem może być, mieszane piasta / przerzutka przekładnia jest mało innowacyjna - biorąc pod uwagę, że pochodzi z końca roku, kiedy Birmingham oparte Cyclo biegów firm zaczęło oferować zestawy do konwersji na odwrócenie się piastę pod takim właśnie układem napędowym, jako środek uzyskania szerszego zakresu biegów. Przypomniał mi się ten fakt, kiedy odwiedzane przez mojego przyjaciela Bryana w weekend. Bryan oferuje szereg zabytkowych rowerów, z lokalnie produkowane opisywany tu w zeszłym roku, do mojej wczesnej Claud Butler Mixte, z których jest on pierwotny właściciel.

 

Tym razem Bryan przyjechał okrakiem wspaniały Velo-mikstury featuring DIY piasta / przerzutki układ napędowy. Rower, tyle zabawny, jest rowery elektryczne  - którego dzisiejsza e-rowery I dopiero niedawno napisał o. Ten jednak, jest od roku - światło modelu touring, pierwotnie wyposażony w błotniki, oczka na stojakach, odprawy dla szerokich opon-owski i routingu wewnętrznego oświetlenie dynamo.

http://mocnerowery.pl