Article Tanie Vps, Tani Vps, Serwery Vps, Serwery Dedykowane, Hosting Vps, Vps Server, Vps Hosting (42)

Wydajne Serwery VPS W Domeny.pl

Serwery VPS skierowane są do użytkowników, oczekujących wysokich parametrów i dużych możliwości. Dziwne jest tylko że występują błędy z maszynami kiedy jest np 99% wyjdzie za tą skalę serwer powinien automatycznie być spowalniany wywalać 50% graczy i ograniczyć na jakiś czas logowanie a wy macie jakiś głupi program rośnie rośnie lagów i nagle jebut serwer off nie powinno tak być a jak już po takim przeciążeniu można by dodać nową opcję sprawdzania co 10 min czy serwer pracuje i włączanie go jeżeli taki błąd wystąpił.

Unikaj małych, nowo powstałych firm jeżeli chodzi VPS, zdarza się, że cały obraz serwera nagle po awarii znika i nie ma kopii. Bo mogli serwery postawić nowe (ale kto wie, może nikt tam nie potrafi skonfigurować takiego serwera) backupy tam przegrać i by wszystko śmigało. Zasadniczo polecam SprintDataCenter, miałem u nich serwer z półrocznym uptimem i gdybym miał go nadal, pewnie do teraz by był online.

Nie zdecyduję się już raczej na VPS w którym jedyną formą załatwienia czegokolwiek (od wpisu w reverse DNS, przez korektę layoutu dysków, po wyjaśnienie parogodzinnej niedostępności) jest mail do administratora. Używam serwery dedykowane obecnie i z całego serca rekomenduję Linode Jest to w tej chwili bodaj najwięcej za najmniej Jeszcze niedawno płaciłem na XenPlanet (i tak jednym z tańszych europejskich VPS) 15$ miesięcznie za 96MB RAM i 50GB pasma.

VPS na silnej maszynie z dobrą macierzą dyskową i szybkim procesorem może zapewniać lepszą wydajność, niż słaby dedykowany komputer z bylejakim dyskiem. Występują niesamowite dysproporcje w cenach, podobnej wielkości serwer potrafi kosztować u jednego dostawcy 20 dolarów, a u innego 50 euro. Dłuższy czas utrzymywałem bazę PostgreSQL, dynamiczny serwis webowy, bota sieciowego, serwer DNS dla domeny i serwer pocztowy na 96MB RAM. Dobrze jeśli VPS pozwala łatwo upgradeować wirtualną maszynę, możemy wówczas zacząć od najmniejszej oferty i w razie potrzeby dołożyć RAMu, dysku czy pasma. Z centrów Linode najlepszy hyperlink do Europy ma podobno Newark (i tam się hostuję).

Oferujemy hosting idealny dla osób prywatnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które potrzebują kompleksowych usług hostingowych, umożliwiających wydajne działanie poczty, aplikacji biznesowych, a także stron www, w tym sklepów internetowych. Klient otrzymuje od nas fizyczne urządzenie - serwer parametrach dostosowanych do potrzeb zamawiającego. Serwery VPS są idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują skutecznego i pewnego sposobu na łatwe i stabilne umieszczenie w sieci swojej strony www czy sklepu internetowego. Hosting jest to udostępnianie miejsca na serwerze w celu przechowywania i udostępniania danych w sieci.

Mam tam hosting chyba z 5 lat i przez ten czas może były z three problemy, które rozwiązali zaraz po moim e-mailu. Przygotujcie się na to, że nie wykorzystacie pełnej mocy obliczeniowej procesora, a transfer danych będzie ograniczony, ponieważ serwer musi obsłużyć jednocześnie wielu klientów. Dzięki wirtualizacji jeden serwer może zostać podzielony na kilka lub kilkanaście mniejszych maszyn. Upraszczając, można powiedzieć, że decydując się na serwer wirtualny otrzymujemy „dedykowane rozwiązanie” za w miarę nieduże pieniądze.Takie rozwiązanie jest wybierane najczęściej, bo jego niewątpliwymi zaletami jest prostota obsługi i tani koszt utrzymania. Klient wybierając taki hosting musi się godzić na duże ograniczenia zarówno w mocy mu przydzielonej jak i funkcjonalności całego hostingu- rzadko zdarza się, by można było zrobić więcej niż umieścić tu stronę, bazę danych i konto mailowe.