Fallout 4

Fallout 4

Fallout 4 yra neabejotinai labiausiai lauktas žaidimas šiemet ir įrodė, kad yra vienas iš populiariausių E3 2015, kur jie demoed žaidimą ir jeigu kai kurie iš vienintelio išgyvenusio iš Vault 111 backstory informaciją.
Žaidimai pasileidžia tą pačią minutę jums išeiti iš skliauto ir nuo to kas antrą punktą yra kova dėl išlikimo.
Kaip jūs padaryti savo kelią per post apokaliptinio Bostone, jums susidurti naujų priešų, sąjungininkų ir turi galimybę padaryti savo kelią per tikrai ne scenarijus aplinkoje.
Interneto sprogo su entuziazmu ir pastarąsias savaites matė padidinimas - Fallout 4 PC žaidimas torrent atsisiųsti - paieškos raktažodžius, rodiklį, kad visuomenės interesas gerokai Spygliuota.
Žaidimas bus išleistas ant 10 Lap 2015, PC, PlayStation 4 ir Xbox One ". Pranešimas, kad vėliau įmoka į Fallout serijos nematysite dienos Paskutinę gen konsolių šviesos, Xbox360 ir Playstation3 atėjo kaip staigmena daugeliui žaidėjų vis dar naudojate seną konsolių. Šis sprendimas buvo motyvuotas, kaip Bethesda Game Studios vyresnysis minėta, yra dėl mažo sistemos specifikacijas, kad senieji Žaidimų sistemų ir "tiesiog negali paleisti Fallout 4".
Iki to laiko mes galime valdyti gauti mūsų rankas ant žaidimo, mes palikti jus su šia paprasta linija, kuri leis iš serijos gerbėjai šypsena: "karą. Karas niekada nesikeičia. "