Inventra

Mühendislik A.S ileri teknolojiye dayali ar-ge odakli projelerde uçtan uca tasarim gelistirme yetenegiyle; ürün gelistirme stratejisi, konsept tasarimi, mühendislik analizleri, üretilebilirlik analizleri, elektronik bilesenlerin seçimi ve entegrasyonu, detayli dokümantasyon olusturma, prototip üretimi ve check & dogrulama çalismalari sunmaktadir. Ana sanayi firmalarina alt yüklenici destegi firmamiz fikir sürecine kadar her katma olusturacak mühendislik hizmetleri saglamaktadir.

inventra
 
Proje gelistirme gerek idari gerekse teknik ve seffaf incelenebilmesi raporlama süreçlerinde detayli çalismalar yürütülür. Sinirli baslayan firmalarla çalistikça gelismekte, kurmakta ve agir sorumluluklar almaktayiz. Biz ‘’memnuniyet döngüsü’’ olarak adlandiriyoruz. Projeler hedefliyoruz is büyüked by Sundugumuz hizmet kalitesi ve güven sayesinde kuvvetleniyor ng daha.

Uçtan uca tasarim gelistirme sahip uzman ekibimiz; stratejisi , konsept tasarim, mühendislik analizleri analizi, kontrol tasarimi, elektronik bilesenlerin yerlesimi, detayli dokümantasyon , prototip ve take a look at & dogrulama sunmaktadir. Asamasina geçmesi durumunda ve mekanik montaj hizmetleri saglamaktayiz. 

Kontrol ve otomasyon sistemleri, motor sürücü sistemleri uygulamalarina yönelik farkli mikroislemci mimarileri (ARM Cortex, Intel x86, CAM) araciligiyla sayisal devreler tasarliyor, gömülü yazilimin tamamini gelistiriyoruz. Karmasik gerçek zamanli sistemlerin dogrulama, onay ve testlerini döngüde donanimsal benzetim (equipment-in-the-cycle) teknikleri yardimiyla hizli ve maliyet etkin olarak gerçeklestiriyoruz. 

Ve teknoloji, fiyat , cografi yerel kültür, kurumsal kimlik odakli pazar arastirmalari isinda tasarim diliyle sekillendiriyoruz that is dogru that is ürününüzü. Ürünün entegre, görsel ve ile tasarimlari yürütülen bir süreç sonunda ürünün mühendislik spesifikasyonlariyla sorunsuz olarak hayata geçiriyoruz. Prototipleri  gerek firma içi uzmanlara satis amaçli fotorealistik formatlarda görsellestiriyoruz. 

inventra Mühendislik uzman tasarim ekibiyle mühendislik problemlerini uçtan uca çözme yetenegine sahiptir. Farkli kilan çalisma yöntemlerimizdir that is müsterilerimizle. Bize problemleri; yeteneklerimizi, tecrübelerimizi , gelistirme çalismalarimizi bir imkân olmakla sorunsuz ve akilci that is tasarim mühendislik tecrübelerimizin paylasimidir that is hizmeti.